09 Квітня, 2021 р., 13:18
Продовжуються роботи з благоустрою на території Миколаївської селищної ради (ТГ). Так, за інформацією О.В.Атнашевського  старости сіл (Ульяновка, Новопокровка, Комарашево, Мар`янівка). 8 квітня проведено розчистку узбіччя доріг: зі сторони с. Ульянівка до с. Комарашеве протяжністю 1км; з смт Миколаївка в напрямку с. Мар`янівка протяжністю 600 м (вирубка порослі, викіс старої трави та бур`янів). Також впорядковано територію біля автобусної зупинки  с. Мар`янівка.
08 Квітня, 2021 р., 13:06
7 квітня голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко провів нараду з питань благоустрою. Участь у ній взяли заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.І. Ізбаш, секретар селищної ради Г.В. Козаченко, начальник відділу соціально-економічного  розвитку, комунальної власності, житлово-комунального  господарства, архітектури, транспорту та благоустрою селищної ради М.І.Чирнилюк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Л.Й. Голобородько, директор КП «Миколаївське» С.В. Півненко, директор «Миколаївська спецiальна школа Одеської обласної ради» О.В.Сауляк.
08 Квітня, 2021 р., 13:04
 7 квітня працівники комунального підприємства «Миколаївське»  В. Стефаненко, В. Омельченко, А.Дзюба під керівництвом заступника селищного голови (ТГ) О.І. Ізбаша продовжили роботи з впорядкування території старого кладовища в смт Миколаївка, прибирали великі дикорослі кущі, а також побутове сміття та минулорічні пам`ятні ритуальні атрибути. Також було ліквідовано несанкціоноване сміттєзвалище в напрямку с. Копи (Миколаївська область).
07 Квітня, 2021 р., 09:17
6 квітня відбулося пленарне засідання  позачергової VII сесії Миколаївської селищної ради VIII скликання. В його роботі взяли участь депутати селищної ради (ТГ), старости сіл Миколаївської селищної ради (ТГ), керівники та спеціалісти відділів Миколаївської селищної ради (ТГ). Розгляду на пленарному засіданні сесії питань порядку денного передувала плідна робота депутатів на засіданнях постійних комісій Миколаївської селищної ради (ТГ).   Традиційно прозвучав Державний Гімн України. Голова селищної ради (ТГ) ознайомив присутніх з порядком денним.
07 Квітня, 2021 р., 09:13
За дорученням голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка в населених пунктах громади продовжуються роботи з благоустрою. Менш ніж за місяць Великодні свята, а далі традиційно проходитимуть поминальні дні. Їх називають у народі проводами, гробками, батьківськими суботами, Радоницею, дарними днями. До проводів українці традиційно прибирають могили своїх рідних і близьких та вшановують їхню пам'ять. Щороку вицвілі, пошарпані вітром і часом вінки, засохла трава, бур’яни, минулорічні солодощі - увесь цей непотріб нагромаджується у величезні купи на території кладовищ. Докладаючи чималих зусиль працівники КП «Миколаївське» вже не один день поспіль впорядковують кладовища громади.
02 Квітня, 2021 р., 08:31
1 квітня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради (ТГ). Його провів голова виконавчого комітету В.Л. Купченко. В засіданні взяли участь секретар виконкому Г.В. Козаченко, члени виконкому, старости сіл Миколаївської селищної ради (ТГ).
31 Березня, 2021 р., 11:00
30 березня голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко провів чергову робочу нараду зі старостами сіл Миколаївської селищної ради (ТГ).  Участь у ній взяли: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.І. Ізбаш, секретар селищної ради Г.В. Козаченко, керівники та спеціалісти відділів Миколаївської селищної ради, директор Миколаївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Н.П.Борш.