Правова освіта

23 Лютого, 2022 р., 20:54
З нагоди відзначення Дня соціальної справедливості  фахівчиня Миколаївського бюро правової допомоги Людмила Капустян в приміщенні Миколаївській селищній публічній бібліотеці провела захід на тему: «День соціальної справедливості».
20 Січня, 2022 р., 13:31
  20 січня 2022 року  юристкою Миколаївського бюро правової допомоги Людмилою Капустян  для осіб, які перебувають на обліку в Миколаївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості проведено інформаційно-роз’яснювальний захід на тему: «Система надання безоплатної вторинної правової допомоги   та право на безоплатну правову допомогу». Система надання безоплатної правової допомоги працює для того, щоб кожна людина мала можливість захистити свої права. Система надання безоплатної правової допомоги в Україні – це мережа із 535 точок доступу до правових послуг: 23 регіональних, 84 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та 428 бюро правової допомоги у всіх регіонах України.
13 Січня, 2022 р., 16:29
11 січня 2022 року юристка  сектору «Миколаївське бюро правової допомоги» Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою інформування громадян провела правопросвітницький захід в  Миколаївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості для осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості на тему: «Здійснення права на спадкування».
14 Грудня, 2021 р., 15:16
До  Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги юристкою Миколаївського бюро правової допомоги Людмилою Капустян  для осіб, які перебувають на обліку в Миколаївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості проведено інформаційно-роз’яснювальний захід на тему: «Система надання безоплатної вторинної правової допомоги   та право на безоплатну правову допомогу».