Відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради

Одеська область, смт. Миколаївка, вул. Незалежності, 71

Контактний телефон: (04857) 2-26-15

E-Mail адреса: viddil_soc_poslug_nikolaevka@ukr.net

Керівник відділення – ВОЙЧЕНКО Анна Олександрівна (каб.№402)

Фахівець із соціальної роботи – ТОЛСТОВА Євгенія Миколаївна (каб.№402)

Режим роботи:

Понеділок - Четвер 8.00 - 17.00

Перерва 12.00 -12.45

П'ятниця 8.00 -15.45

Перерва 12.00 -12.45

Вихідний день: субота, неділя

ПОЛОЖЕННЯ про відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ керівника відділення соціальної роботи центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ фахівця із соціальної роботи центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради

22 Грудня, 2021 р., 13:31
19 грудня до Дня Святого Миколая керівник відділення соціальної роботи центру надання соціальних послуг селищної ради Анна Войченко та начальник служби у справах дітей селищної ради Олексій Ковальський вручили подарункові сертифікати на придбання меблів для дітей які влаштовані в прийомні сім’ї та сім’ю патронатного вихователя.
25 Листопада, 2021 р., 09:55
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
25 Листопада, 2021 р., 08:54
19 листопада 2021 року керівником відділення  соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради  Миколаївського району Одеської області Войченко Анною та начальником Березівського районного сектору філії №3 Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Мазарком Олексієм було проведено захід  з особами засудженими до покарань не пов’язаних  із позбавленням волі на тему: «Попередження повторного правопорушення».
27 Вересня, 2021 р., 09:36
За дорученням обласної державної адміністрації щодо вжиття заходів реагування на лист Головного управління Національної поліції в Одеській області про сталу тривожну тенденцію щодо збільшення кількості вчинених мешканцями регіону самогубств, 24 вересня відбувся захід з метою профілактики суїциду серед осіб засуджених до покарань не пов’язаних із позбавленням волі за участі т.в.о. керівника відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради Євгенії Толстової та начальника Березівського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Олексія Мазарака.
30 Липня, 2021 р., 08:46
Напередодні всесвітнього дня протидії торгівлі людьми  відбувся “круглий стіл” за участю директора Миколаївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Наталі Борш, керівника відділення соціальної роботи ЦНСП Анни Войченко, фахівця із соціальної роботи ЦНСП Євгенії  Толстової, в.о. начальника відділу «Миколаївське бюро правової допомоги» Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмили Капустян, начальника Миколаївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Олексія Мазарака, головного спеціаліста відділу у справах дітей Миколаївської селищної ради Тетяни Юрко.
19 Березня, 2021 р., 11:07
Патронат над дитиною – це: тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Патронатний вихователь – особа, яка на професійній основі здійснює догляд, виховання і розвиток дитини/дітей, влаштованої/них в її сім’ю. Патронатний вихователь буде отримувати офіційну заробітну плату від держави, а в його трудовій книжці буде відповідний запис та нараховуватиметься трудовий стаж. Метою сімейного патронату є забезпечення права кожної дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, виховуватися у сприятливому та безпечному сімейному середовищі шляхом відновлення здатності батьків (осіб, які їх замінюють) опікуватися дитиною та виховувати її, а в разі неможливості – вчинення заходів щодо захисту дитини та прийняття рішень щодо її влаштування до постійної форми сімейного виховання, яка найбільше відповідає потребам дитини.
26 Лютого, 2021 р., 15:21
26 лютого відбулося засідання «круглого столу» за участю начальника Олексія Мазарака та інспектора Андрія Шевчука Миколаївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області та  керівника відділення  соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради  Миколаївського району Одеської області  Войченко Анни, де було обговорено питання запровадження спільного контролю за правомірністю поведінки осіб, які звільняються з місць позбавлення волі, реалізації заходів щодо їх ресоціалізації та проведення інформаційно-профілактичної роботи з особами, які відбувають покарання у виді обмеження волі.
26 Лютого, 2021 р., 15:19
25 лютого керівник відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради  Миколаївського району Одеської області Анною  Войченко та директором Миколаївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Наталією Борш був проведений семінар з особами, які мають статус безробітних.
26 Лютого, 2021 р., 15:06
24 лютого року керівником відділення  соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради  Миколаївського району Одеської області Анною  Войченко та головним спеціалістом відділу у справах дітей Миколаївської селищної ради Тетяною Юрко проведено лекцію з учнями 6 класу Ульяновського закладу загальної середньої освіти та їх батьками на тему: «Протидія булінгу».