Регуляторна діяльність

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Миколаївської селищної ради Миколаївського району Одеської області «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Миколаївської селищної ради» від 09.04.2021р.

Проєкт рішення «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Миколаївської селищної ради» від 09.04.2021р.

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Миколаївської селищної ради Миколаївського району Одеської області «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Миколаївської  селищної  ради» від 09.04.2021р.

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Миколаївської селищної ради Миколаївського району Одеської області «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Миколаївської селищної ради» від 09.04.2021р.

Проєкт рішення «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Миколаївської селищної ради» від 09.04.2021р.

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Миколаївської селищної ради «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки» від 09.04.2021р.