Конкурс на зайняття посади керівника (генерального директора) Комунального некомерційного підприємства «Миколаївська лікарня»

Виступ кандидата на посаду керівника (генерального директора) Комунального некомерційного підприємства «Миколаївська лікарня» Вовченко В.М.

Виступ кандидата на посаду керівника (генерального директора) Комунального некомерційного підприємства «Миколаївська лікарня» Кирик В.І.

Протокол №3 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника (генерального директора) Комунального некомерційного підприємства «Миколаївська лікарня» Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області від 29. 12.2021р.