Розпорядження

Розпорядження №40-ОД від 11.06.2021р. "Про скликання чергової IX сесії Миколаївської селищної ради
VIII скликання"

Розпорядження №47-ОД від 02.07.2021р. "Про визначення особи відповідальної за розміщення наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних "

Розпорядження №52-ОД від 02.08.2021р. "Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Миколаївської селищної ради Миколаївського району Одеської області"

Розпорядження №55-ОД від 16.08.2021р. " Про  скликання  позачергової  X сесії Миколаївської  селищної ради VIII скликання"

Розпорядження №77-ОД від 22.10.2021р. "Про скликання позачергової XII сесії Миколаївської селищної ради
VIII скликання"

Розпорядження №89-ОД від 08.12.2021р. "Про  скликання  чергової XIV сесії Миколаївської  селищної ради  VIII скликання "

Розпорядження №98-ОД від 28.12.2021р. "Про  скликання  позачергової XV сесії Миколаївської  селищної ради VIII скликання"

Розпорядження №7-ОД від 11.02.2022р. "Про  скликання  чергової XVI сесії Миколаївської  селищної ради  VIII скликання "