Протидія булінгу у шкільному середовищі

Дата: 26.02.2021 15:06

24 лютого року керівником відділення  соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради  Миколаївського району Одеської області Анною  Войченко та головним спеціалістом відділу у справах дітей Миколаївської селищної ради Тетяною Юрко проведено лекцію з учнями 6 класу Ульяновського закладу загальної середньої освіти та їх батьками на тему: «Протидія булінгу».Фото без опису

Під час заходу учнів було ознайомлено з поняттями «насилля», «булінг», «кібербулінг», проінформовано про основні види булінгу та про наслідки цього явища. Учні дізнались про відповідальність у разі вчинення булінгу.  З дітьми переглянули мультфільми «Приклад конфлікту» та «Толерантність».Фото без опису

Обговорили як  формується емпатія в родині. Наприкінці лекції слухачам були надані рекомендації як протидіяти булінгу, як реагувати на цькування та до кого звертатись за допомогою.З батьками обговорено важливі проблеми сьогодення з якими діти стикаються у соціальній павутині інтернет. Як уникнути небезпечних груп та челенджів, де дітей провокують вчиняти неприпустимі дії.    Шановні батьки! Знаходьте час для своїх дітей! Цікавтеся про їх дозвілля, захоплення, самопочуття, колом спілкування серед друзів та однокласників. Інколи, через свій вік і брак досвіду, діти можуть не розуміти наслідків своїх дій, вважають розвагою те, що призводить до негативних наслідків. Дітям бракує нашої уваги! Бережімо наших найдорожчих діточок!