Запобігання та протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі

Дата: 26.02.2021 15:19

25 лютого керівник відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради  Миколаївського району Одеської області Анною  Войченко та директором Миколаївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Наталією Борш був проведений семінар з особами, які мають статус безробітних.

Присутніх було проінформовано про  законодавство у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, «гарячі лінії» та адреси для звернення за допомогою для жертв домашнього насильства, про обов’язок повідомляти про випадки домашнього насильства свідків, про відповідальність для кривдників. Повідомлено  який захист гарантовано постраждалим, як отримати терміновий заборонний чи обмежувальний приписи. Також було роз’яснено, на яку допомогу можна розраховувати жертва домашнього насильства та як її отримати. Надано інформацію про соціальні послуги яке надає відділення  соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради  Миколаївського району Одеської області.В подальшому, інформаційно-просвітницькі заходи щодо запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі проводитимуться щомісячно 25 з метою формування нульової толерантності до такого явища, як насильство.