«Попередження повторного правопорушення»

Дата: 25.11.2021 08:54

19 листопада 2021 року керівником відділення  соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради  Миколаївського району Одеської області Войченко Анною та начальником Березівського районного сектору філії №3 Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Мазарком Олексієм було проведено захід  з особами засудженими до покарань не пов’язаних  із позбавленням волі на тему: «Попередження повторного правопорушення».

Під час заходу було обговорено причини, мотиви та наслідки вчинення правопорушень. Присутнім було наголошено на дотриманні норм правослухняної поведінки та уникнення спілкування з особами антисоціальної поведінки. Роз’яснено норми кримінального та адміністративного законодавства. Обговорили ризики, за умови настання яких, суб’єкт пробації може бути позбавлений волі та наголошено на веденні здорового способу життя. Адже більшість кримінальних правопорушень вчиняється у стані алкогольного сп’яніння чи під впливом наркотичних засобів. Також, було зазначено, що кожна засуджена особа протягом іспитового строку повинна стати на шлях виправлення та ні в якому разі не вчиняти повторних кримінальних правопорушень.