Подарункові сертифікати до Дня Святого Миколая
Дата: 22.12.2021 13:31
Кількість переглядів: 177
19 грудня до Дня Святого Миколая керівник відділення соціальної роботи центру надання соціальних послуг селищної ради Анна Войченко та начальник служби у справах дітей селищної ради Олексій Ковальський вручили подарункові сертифікати на придбання меблів для дітей які влаштовані в прийомні сім’ї та сім’ю патронатного вихователя.
Меблі надаються за рахунок Програми «Соціальна підтримка сімей, дітей та молоді на 2021-2022 роки» затвердженої Миколаївською селищною радою. Заходи програми спрямовані на забезпечення соціальної підтримки прийомних сімей та сім’ї патронатного вихователя з метою створення сприятливих умов виховання, та всебічного розвитку дітей з числа дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.