Хроніка благоустрою
Продовжуються роботи з благоустрою на території Миколаївської селищної ради (ТГ). Так, за інформацією О.В.Атнашевського старости сіл (Ульяновка, Новопокровка, Комарашево, Мар`янівка). 8 квітня проведено розчистку узбіччя доріг: зі сторони с. Ульянівка до с. Комарашеве протяжністю 1км; з смт Миколаївка в напрямку с. Мар`янівка протяжністю 600 м (вирубка порослі, викіс старої трави та бур`янів). Також впорядковано територію біля автобусної зупинки с. Мар`янівка.
За інформацією А.В.Фізіка старости сіл (Новопетрівка, Переселенці, Гвоздівка, Широке) 8 квітня в с. Новопетрівка повністю впорядковано територію кладовища (в напрямку с. Новопокровка) площею 0,90 га та вивезено 2 тракторних площадки сміття, розчищено узбіччя дороги від с.Новопетрівка до с. Антонюки протяжністю 300м.