Не збавляючи темпів

Дата: 08.04.2021 13:04

7 квітня працівники комунального підприємства «Миколаївське»  В. Стефаненко, В. Омельченко, А.Дзюба під керівництвом заступника селищного голови (ТГ) О.І. Ізбаша продовжили роботи з впорядкування території старого кладовища в смт Миколаївка, прибирали великі дикорослі кущі, а також побутове сміття та минулорічні пам`ятні ритуальні атрибути. Також було ліквідовано несанкціоноване сміттєзвалище в напрямку с. Копи (Миколаївська область).

-Від того, як доглядається  могила, залежить і пам’ять про людину, і ставлення до неї ріднею, близькими, суспільством. Починаючи з грудня 2021р. і по сьогодні Миколаївською селищною радою було вивезено з території селища 45 машин (близько 100 тонн) сміття,- зазначив О.І. Ізбаш.