Звітували, радились. Обов`язки зобов`язують
30 березня голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко провів чергову робочу нараду зі старостами сіл Миколаївської селищної ради (ТГ). Участь у ній взяли: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.І. Ізбаш, секретар селищної ради Г.В. Козаченко, керівники та спеціалісти відділів Миколаївської селищної ради, директор Миколаївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Н.П.Борш.
Першим розглянуто питання про стан виконання доручень селищного голови. Інформували старости сіл Миколаївської селищної ради (ТГ).
Голова селищної ради В.Л. Купченко доручив провести роботу з визначення та відведення земельних ділянок під сміттєзвалища та приведення сміттєзвалищ до належного стану їх документально-правового оформлення, продовжити роз`яснювальну роботу з громадянами які обробляють земельні ділянки і не сплачують податки, продовжувати проводити аудит земельних ділянок, роботу по формуванню реєстру платників податків на території селищної ради (ТГ), інформаційно-роз`яснювальну роботу з громадянами які ухиляються від сплати податків щодо легалізації зайнятості населення.
Також розглянуто та опрацьовано питання: щодо підготовки проекту рішення «Про майно комунальної власності Миколаївської селищної ради»; про організацію громадських робіт на території населених пунктів територіальної громади. Віктор Леонідович акцентував увагу на особливостях включення об`єктів до майна комунальної власності Миколаївської селищної ради, на укладанні відповідних договорів з працівниками які будуть залучені до громадських робіт, їх чисельності, визначенні обсягів та строків робіт їх оплати.
-15 квітня необхідно з залученням широких верств населення провести прибирання територій населених пунктів, зокрема і на в`їзді та виїзді з сіл, висадку дерев, приведення до належного стану фасадів громадських будівель, споруд, прибудинкових територій, парків, вулично-дорожньої мережі, кладовищ, пам’ятників. Благоустрій населених пунктів громади залежить від кожного з наших жителів,- підкреслив очільник громади.