01 Листопада, 2021 р., 18:34
За дорученням голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка продовжуються роботи з благоустрою. З метою поліпшення навколишнього середовища, забезпечення утримання підвідомчої території в належному санітарно-естетичному стані 1 листопада завгосп адмінбудівлі селищної ради Д.В. Михайленко разом з працівниками комунального підприємства «Миколаївське» А.Дзюбою, В. Стефаненком, Н.Секундяк, С.Урсоловою забезпечившись необхідним інвентарем та гарним настроєм впорядкували частину території паркової зони у центрі селища напроти перукарні від опалого листя. Роботи продовжуватимуться.
31 Жовтня, 2021 р., 12:47
Шановні працівники та ветерани автомобільного транспорту і дорожнього господарства, жителі громади!
31 Жовтня, 2021 р., 11:08
Під час робочої поїздки на Одещину Президент України Володимир Зеленський, разом з головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким, оглянув оновлене приймальне відділення Ізмаїльської міської центральної лікарні, реконструкція якого відбувалася в рамках Національної програми «Велике будівництво».