04 Листопада, 2021 р., 17:59
Уряд ухвалив історичну для земельних відносин постанову, яка регламентує нову уніфіковану методику затвердження нормативної грошової оцінки (НГО) землі.
04 Листопада, 2021 р., 11:13
Фрагменти виступів першого заступника Міністра цифрової трансформації України Олексія Вискуба, заступника Міністра охорони здоров’я Марії Карчевич під час брифінгу 2 листопада щодо оновлень Дії та отримання електронних COVID-сертифікатів у застосунку Дія.
04 Листопада, 2021 р., 11:09
За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено методом ПЛР 1899 осіб (діти – 81, медпрацівники – 18).
03 Листопада, 2021 р., 20:07
Умови Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання тепла та гарячої води мають виконуватися у всіх регіонах країни. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.