03 Листопада, 2021 р., 18:06
Сьогодні, у середу, 3 листопада, відбувся щоденний плановий брифінг І-го заступника голови Одеської ОДА Бориса Волошенкова.
03 Листопада, 2021 р., 16:31
Міністерство охорони здоров’я України публікує роз’яснення щодо застосування переліку медичних протипоказань та застережень до вакцинації проти COVID-19.
03 Листопада, 2021 р., 16:21
Кількість невакцинованих із COVID-19 у лікарнях щодня зростає. Обманюючи себе, ми ризикуємо життям і здоров’ям та наражаємо на небезпеку своїх близьких. Адже COVID-19 не обдурити! Вакцинуйтеся вже сьогодні! Це врятує ваше життя та життя ваших рідних.
03 Листопада, 2021 р., 15:11
За дорученням голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка продовжуються роботи з благоустрою. 3 листопада завгосп адмінбудівлі селищної ради Д.В. Михайленко разом з працівниками комунального підприємства «Миколаївське» А.Дзюбою, В. Стефаненком, В.Омельченком, С.Урсоловою впорядкували частину території паркової зони у центрі селища напроти дитячої музичної школи та будинку культури від опалого листя.