З нагоди 27-ої річниці Конституції України
Сьогодні ,28 червня, у Миколаївці біля погруддя славетному Кобзарю Т.Г. Шевченку відбувся захід з нагоди 27-ої річниці Конституції України. У ньому взяли участь голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко, керівники та представники установ і організацій.
«Сьогодні ми відзначаємо 27-му річницю затвердження Основного Закону – Конституції України. Одна зі статей Конституції говорить про те, що Людина, її життя, честь і гідність, недоторканність і безпека є найвищою соціальною цінністю. Саме на знищення цих найважливіших цінностей зазіхнув рашистський окупант, розпочавши збройну агресію проти нашої держави. І сьогодні, наші хлопці захисники - військові Збройних Сил України відстоюють конституційне право нашої держави – захищають територіальну цілісність та незалежність України. А ми, кожен на своєму місці, спільними зусиллями робимо свій внесок у наближення Перемоги. Слава Україні!»,- наголосив голова селищної ради.
У ході заходу, Віктор Купченко вручив спільну грамоту начальника Березівської районної військової адміністрації Віталія Лабуша і голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука директору Ульяновського ЗЗСО Люмилі Вітренко - за самовіддане служіння справі навчання, виховання підростаючого покоління, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх українців, які віддали свої життя за свободу і незалежність України, вшанували воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України та поклали квіти до погруддя Т.Г. Шевченка.