Збереження пам’яток історії
Дата: 29.05.2023 16:22
Кількість переглядів: 29
Цими днями, з метою популяризації козацької слави, національно-патріотичного виховання молоді, козаки Козацького товариства Миколаївської громади ім. І. Сірка, відповідно до рішення виконавчого комітету Миколаївської селищної ради від 23.03.2023р.№24 «Про затвердження меж меморіалу козацьких поховань і надгробних пам’ятників у вигляді хрестів XVI-XVIII століть з метою збереження пам’яток історії», встановили за кошти товариства дерев’яну огорожу.
Допоміг у виготовленні огорожі протоієреєй Православної Церкви України, настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця смт Миколаївка Березівського району Віктор Дранчук.