Відбулися чергові змагання з міні-футболу
У суботу, 1 квітня, в Миколаївці відбувся матч з міні-футболу присвячений пам`яті Петра Костюка. У змаганнях взяли участь команди «Атлант» і «Арсенал». На початку змагань футболісти хвилиною мовчання вшанували пам`ять одного з кращих свого часу захисників Миколаївського футболу, усіх Героїв і мирних громадян хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну.
Змагання пройшли в напруженій безкомпромісній боротьбі, що й показав нічийний рахунок 4:4. В «Атланта» двома голами відзначився Анатолій Бобровський, по голу забили Іван Муравйов та Іван Танасійчук. В «Арсенала» дублем візначилися Максим Сандуленко та Владислав Чапайда. У серії пенальті переможцем став «Арсенал» з рахунком 8:7.
Кращих футболістів змагань: воротар – Сергій Чуй, захисник – Сергій Шкрептій, нападник – Анатолій Бобровський; кращий гравець – Максим Сандуленко та команди нагороджено грамотами.
Іван Смикавчук, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради