У Миколаївському ліцеї проходять заходи до Всесвітнього дня водних ресурсів

Дата: 22.03.2023 14:48

Вода – безцінний дар природи, джерело і основа життя. Та незважаючи на її велику кількість, вона потребує нашого бережливого відношення.

В Миколаївському ліцеї Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області протягом цього тижня проходять еко-просвітницькі заходи: «Вода – мати життя на Землі», «Вода – диво природи», «Вода – безцінне багатство, бережіть її»,  години спілкування: « За чисті води, за чисті ріки боротись будемо навіки!»,  учні переглянули відеоролики: «Кожна краплина має значення», «Вода – це енергія життя!», мутфільм: «Подорож краплинки води», ранкові зустрічі: «Вода – колиска життя», майстер-клас «Вода – найбільший скарб», гра-вікторина «Знавці природи».

Виховання бережливого ставлення до природи рідного краю ,зокрема водних ресурсів, одне з найважливіших завдань вчителів нашого ліцею.

Світлана Кіунова, заступник директора з ВР Миколаївського ліцею Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області