ВІДЕО З ЗАСІДАННЯ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ

Дата: 24.02.2022 21:28

Відбулось чергове засідання оперативного штабу. Як відзначив голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький – керівництво області і міста, регіональні управління всіх правоохоронних органів, військове командування на місцях виконують свої завдання.

Виступ Одеського міського голови Геннадія Труханова на засіданні оперативного штабу.

Виступ начальника управління Національної поліції в Одеській області Миколи Семенишина на засіданні оперативного штабу.

Виступ начальника СБУ в Одеській області Віктора Доровського на засіданні оперативного штабу.

Виступ начальника управління ДСНС Вадима Шулюка на засіданні оперативного штабу.

Виступ командира бригади Територіальної оборони Олега Березовського засіданні оперативного штабу.

Джерело:https://oda.odessa.gov.ua/zasidannya-operatyvnogo-shtabu/