АДМІНІСТРАТИВНА БУДІВЛЯ ОДЕСЬКОЇ ОДА ТРАДИЦІЙНО ЗАСЯЯЛА ІЛЮМІНАЦІЄЮ У КОЛЬОРАХ ДЕРЖАВНОЇ СИМВОЛІКИ

Дата: 16.02.2022 20:55

На Одещині тривають заходи приурочені до Дня Єдності. Зранку, на площі біля аеропорту “Одеса”, підняли Великий Прапор України, вдень на Воронцовському маяку було розгорнуто величезний жовто-блакитний стяг, в центрі міста сотні одеситів долучились до патріотичної ходи «За збереження суверенітету України».

А ввечері адміністративна будівля Одеської обласної державної адміністрації, на проспекті Шевченка, традиційно засяяла ілюмінацією у кольорах державної символіки.

Джерело:https://oda.odessa.gov.ua/administratyvna-budivlya-odeskoyi-oda-tradyczijno-zasyayala-ilyuminacziyeyu-u-kolorah-derzhavnoyi-symvoliky/