ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ:ДО КІНЦЯ ПОДАЧІ ВІДОМОСТЕЙ ПРО КІНЦЕВИХ БЕНЕФІЦІАРНИХ ВЛАСНИКІВ (КБВ) ЗАЛИШИЛОСЬ 6 МІСЯЦІВ

Дата: 12.01.2022 20:24

Відомості про кінцевих бенефіціарних власників та структуру власності юридичноії особи необхідно подати до Фото без опису10.07.2022 року. Для внесення відомостей про КБВ НЕОБХІДНО ПОДАТИ: заяву щодо державноії реєстраціії юридичної особи (крім громадських формувань та органів влади) - форма 2; структуру власності за формою та змістом відповідно до Наказу про структуру власності; витяг, виписку чи іншиий документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи - нерезидента в країніі її місцезнаходження, - у разі коли засновником юридичної особи є юридична особа - нерезидент; нотаріально засвідчену копію документа, що посвідчує особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи, - для фізичної особи - нерезидента та, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, - для фізичної особи - резидента. Рекомендуємо юридичним особам, які ще не оновили інформацію про своїх КБВ не зволікати з поданням відповідних документів для уникнення застосування до юридичних осіб адміністративного стягнення - накладення штрафу на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а саме: від 17 000 грн. до 54 000 грн. (стаття 166-11 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

За додатковим роз’ясненням звертатися до відділу "Центр надання адміністративних послуг" Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області, кабінет 210, тел.: (04857) 2-23-44