Роботи з ліквідації ямковості на відрізках дороги Антонюки – Романівка, Переселенці - Гвоздівка - Бази
Минулої суботи за організацією голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка, cтароста сіл Антонюки, Романівка, Амбарів Т.В. Іванченко, разом з місцевими аграріями, жителями Антонюків, Романівки перейняли естафету у своїх земляків долучившись до доброї справи, а саме :провели роботи з ліквідації ямковості на відрізках дороги Антонюки – Романівка. Цього ж дня староста сіл Новопетрівка, Переселенці, Гвоздівка, Широке А.В. Фізік разом з місцевими аграріями, жителями Переселенців - Гвоздівки провели роботи з ліквідації ямковості на відрізках дороги Переселенці - Гвоздівка - Бази.
Участь у роботах взяли 49 осіб та 19 одиниць техніки, яку у допомогу надали місцеві сільгоспвиробники. Старости сіл Миколаївської селищної ради Т.В. Іванченко, А.В. Фізік, депутат селищної ради Т.Ф. Дубенко щиро дякують від себе особисто та від імені голови селищної ради (ТГ) Віктора Купченка за надану допомогу, депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, керівнику ТОВ «Раліївка» О.О. Гончарову, водію навантажувача даного товариства Андрію Танасоглу, своїм землякам-жителям Антонюків, Романівки, Переселенців, Гвоздівки за проявлену активну громадську позицію, небайдужість та розуміння сьогоднішніх реалій життя, тісну співпрацю та участь у проведеній роботі, механізаторам тракторів - навантажувачів: Сергію Цигольнику, Володимиру Баракелі, Олександру Ковалю, трактористу - ескаваторщику Леоніду Ігнатову. Про забезпеченя працюючих смачними обідніми стравами потурбувалися О.Г. Золотарьова, Н.В. Гумінська, Г.А. Чабанюк, О.І. Шевчук, то ж їм окрема подяка.