Звернення колективу Миколаївської підстанції ЕШМД

Дата: 18.10.2021 10:40

Шановні жителі Миколаївки,нашого району та прилеглих районів!
В місті Одеса, місця, в лікарнях під «ковідних» пацієнтів, ВІДСУТНІ!!!
В Подольську ситуація схожа.
Умови праці в таких відділеннях:
1 лікар приблизно на 150 пацієнтів;
1 медсестра приблизно на 50 пацієнтів.
Наш колектив відправляє пацієнтів, згідно протоколу надання допомоги пацієнтам з С19, коли у них сатурація 92-90% та нижче.
Якщо ви захворієте, скоріш за все, нам нікуди буде вас направляти, що б ви отримали спеціалізовану допомогу.
Закликаємо вас, звертайтеся в лікарні, обстежуйтесь завчасно, повірте якщо немає "COVID-19" ,то є пневмонії (запалення легенів) ,які дуже важко виліковувати та якщо не встигнути ,то можна навіть вмерти задихаючись. І ще величезне прохання ,коли викликаєте швидку то говоріть ,будь ласка ,правду, що ви хворі, чи в вас підвищення температури, чи ви просто контактували з хворим на "COVID-19", на жаль ,ми працівники швидкої -люди, а не роботи і якщо захворіємо ми і швидку закриють, то надавати вам допомогу буде нікому. В такому випадку будете чекати швидку допомогу годинами і це в кращому випадку. А ще в кожного з нас медпрацівників є маленькі діти, старенькі батьки і рідні люди, яких нам дуже важко лікувати, тому не будьте ,будь ласка ,байдужими.
І наостанок велике прохання до тих хто хворіє ,будь ласка ,бережіть себе і оточуючих, не ходіть в громадських місцях, в гості, на свята ,тому що прийшовши туди ,ви наражаєте на небезпеку тих хто ще здоровий, дітей, дорослих і людей похилого віку, невже так важко почекати 14 днів не розносивши вірус всім іншим..
Станьте на місце медичних працівників, адже це важко коли немає місця в лікарні для ковідних важко хворих, людина вдома задихаючись вмирає, а в відповідь чую,
- "немає місця в лікарні", або
- "В нас одне місце, виберіть із трьох когось одного"... От кого скажіть обрати... ?
Щоб такого не було ,будь ласка ,бережіть себе, своїх рідних та просто оточуючих людей...
З повагою старший фельдшер та колектив Миколаївської підстанції ЕШМД