Чергове засідання виконавчого комітету селищної ради
11 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради. Провела його секретар виконкому Г.В. Козаченко.
Розглянуті та прийняті рішення з таких питань: про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування; взяття на квартирний облік дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа; присвоєння поштових адрес житловим будинкам мешканців селищної ради; надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади, які опинилися у складних життєвих обставинах; про надання дозволу на видалення аварійних дерев; створення робочої групи для проведення комісійних перевірок об’єктів централізованого та децентралізованого водопостачання, розташованих на території Миколаївської селищної ради, питань дотримання вимог чинного законодавства; про початок опалювального сезону 2021-2022 років на території Миколаївської селищної ради.