Антонюки усією дружньою родиною відзначили День села

Дата: 21.09.2021 14:30

18 вересня в Антонюківському СБК панувала святкова та весела атмосфера – антонюківці відзначали День села. Свято розпочалося зі сценки у виконанні Загородньої Наталії та Чабан Зінаїди «Дві куми». Директор Антонюківського ЗЗСО В.О. Саломатін грунтовно розповів історію села Антонюки.
До вітального слова запросили голову Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка. Староста сіл Антонюки, Романівка, Амбарів Т.В. Іванченко вручила голові громади В.Л. Купченку коровай. Щиро подякувавши Віктор Леонідович побажав антонюківцям добробуту, миру, злагоди і достатку. До привітань односельчан приєдналася і Тетяна Василівна.
Фото без описуФото без опису
Захід відвідала і завідувачка сектору культури відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради А.К. Острікова.
За матеріальну підтримку Подяками селищної ради відзначено ТОВ «РАЛІЇВКА», Ф/Г «Олександра», депутата Миколаївської селищної ради С.В.Півненка. За активну життєву позицію, участь у громадському житті села, заходах Подяками селищної ради відзначено педагога-організатора Антонюківського ЗЗСО В.Г. Ющенко, вихователя дитсадка Н.В. Загородню, директора Антонюківського ЗЗСО В.О. Саломатіна, повара цього ж закладу О.М. Астрахову. За організацію, облаштування ремонтні роботи залів для громадських заходів місцевих жителів Подяками селищної ради відзначено О.І. Змунчило, О.О. Кудренко Н.В. Готру, Т.М. Готру, М.І. Готру, О.В. Марачканич, В.Я. Цигольник, Н.М. Моторну, Н.Б. Овчар, Г.М. Шаповал.
Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису
Подяки особисто вручив голова голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко.
Привітали і відзначили подарунками наймолодшого жителя села Дмитра Готру, найстаршу жительку (96 років) Ганну Іванівну Лопуленко, найстаршу сімейну пару Бершадських Миколу Федоровича та Надію Дмитрівну (54 роки подружнього життя), наймолодшу сімейну пару Готрів Віктора та Владиславу, які одружилися минулого року. Не обійшли увагою та щиро привітали і антонюківців, які відзначили свої поважні ювілейні Дні народження:70 років-О.В. Мотовілін, П.К. Баланда; 75 років-Н.Д. Бершадська, О.П. Загородня, Г.Ф. Лавренчук, Ю.І. Шип; 80 років- Т.Г. Номировська, М.А. Ціня, В.В. Цигольник; 85 років- Л.Н. Рибалко.
Мелодійні пісні, запальні танці, музика, чарівні ведучі Наталія Півненко та Олександр Іорганжі – всі намагалися показати свої найкращі таланти та дарували присутнім своє тепло й посмішки. Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що День села – це свято єднання.
Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису
Чудовий позитивний настрій та яскраві емоції дарували гостям свята колективи та учасники художньої самодіяльності «Гвоздівчанка», Миколаївського («Віола» та «Веселка»), Ульяновського, Новопетрівського, Антонюківського («Чарівниця» та «Перлина»), Романівського,Переселенського клубних закладів селищної ради, Ірина Кудерська та Микола Марченко, вчителі і діти Антонюківського ЗЗСО та дитячого садка.
Частували усіх охочих смачним кулішем, запашними пиріжками та солодощами.
На цьому свято не закінчилося, а продовжилося дискотекою з живою музикою під супроводом Геннадія Руденка і тривало до пізнього вечора.