У Миколаївській громаді напередодні Дня Державного Прапора України водіям роздали синьо-жовті прапорці
Державний прапор – невід’ємний атрибут кожної країни, що уособлює самобутність та спадкоємність її державотворчих традицій. Його еволюція у своєрідний спосіб відображає багатовікові процеси розвитку, становлення та життєдіяльності державних утворень. Упродовж історичного становлення Української держави синьо-жовтий прапор був символом боротьби за національні та соціальні права українського народу і за часів незалежності став Державним Прапором України. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса і багатство рідної землі.
20 серпня до Дня Державного Прапора України, за ініціативи голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка, працівниками сектору культури відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради спільно зі співробітниками ВПД №1 Березівського РВП ГУ НП в Одеській області, проведена акція - на в`їзді до смт. Миколаївки водіям транспортних засобів були роздані синьо-жовті прапорці.
Сектор культури Миколаївської селищної ради