Продовження будівництва амбулаторії та ремонт дороги в Антонюках

Дата: 30.06.2021 16:43

Триває будівництво приміщення амбулаторії у с. Антонюки. Хід виконих робіт оглянули депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та радник голови районної ради Сергій Білощук у середу, 30 червня.
Голова Миколаївської громади Віктор Купченко показав представникам місцевої ради виконану роботу та розповів про подальші плани на будівництво.
Зараз на об'єкті тривають монтаж покрівлі та внутрішні оздоблювальні роботи. Туди привезли необхідні будівельні матеріали.
У ході візиту також обговорили питання ремонту дороги від початку Антонюків до кінця Новопетрівки. На цій ділянці шляху планується зробити капітальний ремонт дороги.
В минулому році за кошти, виділені за сприяння депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна, було проведено проектування ділянки дороги, на якій буде проводитися ремонт.
Найближчим часом розпочнуться дорожні роботи та буде продовжено подальше проектування.