Роботи з благоустрою продовжуються
З метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, забезпечення утримання територій населених пунктів селищної ради (ТГ) у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов сприятливих для життєдіяльності населення, за дорученням голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка в населених пунктах громади продовжуються роботи з благоустрою.
Так, 12 травня, працівники комунального підприємства «Миколаївське» В. Стефаненко, В. Омельченко, А.Дзюба під наставництвом заступника селищного голови (ТГ) О.І. Ізбаша продовжили роботи з впорядкування території у смт Миколаївка - викошено траву в Парку культури та відпочинку та в парковій зоні напроти дитячої музичної школи.
Двори, вулиці, паркові зони населених пунктів — це обличчя нашої громади, саме їх охайність та чистота залежить від кожного з нас, - підкреслив О.І. Ізбаш.