Фахівці відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради розпочали навчання за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення»

Дата: 10.07.2024 17:19

Керівник відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради Анна Войченко та фахівець із соціальної роботи відділення ЦНСП Євгенія Толстова розпочали навчання за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення».

Це стандартизована програма для групової роботи з дітьми від 8 років. Деякі елементи програми можна також використовувати і в індивідуальній роботі.

Опанування програми надасть багато практичних інструментів для роботи з дітьми в яких є ознаки/симптоми травматичного стресу.

Після проходження курсу «Діти та війна. Навчання технік зцілення» та отримання сертифікату фахівці матимуть змогу проводити групові заняття з дітьми для зниження їх стресових реакцій, а також з їх батьками.

Проведення тренінгів відбувається у рамках проєкту «Забезпечення надання послуг з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, кейс-менеджменту дітям та особам, які здійснюють догляд в Одеській та Миколаївській областях», що реалізується ГО «Звʼязок» спільно з Дитячим фондом ООН (UNICEF).