Чергова партія евакуйованого медичного обладнання з Селидівської центральної міської лікарні прибула до Миколаївки

Дата: 10.07.2024 16:39

Сьогодні, 10 липня, чергова партія евакуйованого медичного обладнання з Селидівської центральної міської лікарні прибула до Миколаївки та була розвантажена.

На жаль після повномасштабного вторгнення рф в Україну Селидівська центральна міська лікарня потрапляла під обстріли російських окупантів двічі. Обидва удари призвели до руйнування приміщень медичного закладу загибелі та поранення цивільних людей: 20 листопада 2023 року окупанти зруйнували чотириповерхову будівлю поліклініки та двоповерхове приміщення інфекційного відділення, а в ніч на 14 лютого 2024 року – були зруйновані обстрілами стаціонар на 190 ліжок, котельна, патанатомічне відділення, харчоблок та господарчі споруди. Питання евакуації медперсоналу та медичного обладнання Селидівської лікарні було обговорено керівництвом Селидівської ОВА з депутатом Одеської обласної ради Князем Хачатряном, після чого місцем розміщення було обрано колишню КНП «Миколаївська лікарня».

Керівництво Миколаївської селищної ради і надалі сприятиме у підтримці медичних працівників та забезпеченні функціонування на території Миколаївської громади КНП «Селидівська центральна міська лікарня».

Щиро дякуємо за підтримку депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну та за надану допомогу керівнику ПП «Веселий Роздол» Михайлу Молдованенку з смт Доманівка Миколаївської області, керівництву та директору з виробництва ТОВ «Раліївка» Олександру Рожковському, оператору маніту Андрію Танасогло усім жителям і працівникам установ та організацій Миколаївської громади.

Зараз вкрай важко будувати плани, але точно важливо нотувати історію, що відбувається. Історію як український народ переживає складні часи, історію незламних, сильних та рішучих українців і українок.

Разом до ПЕРЕМОГИ! Все буде Україна!🇺🇦