Миколаївська селищна рада
Одеська область, Березівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Шановні жителі громади! Інформую про роботу протягом двох тижнів з 24.06.2024 року по 05.07.2024 року

Дата: 08.07.2024 16:56
Кількість переглядів: 32

Фото без опису

Шановні жителі громади!

Інформую про роботу протягом двох тижнів з 24.06.2024 р. по 05.07.2024 р.

Благоустрій

✅Протягом звітного періоду проводилися роботи з благоустрою та підтримання належного санітарного стану в селищі Миколаївка та населених пунктах громади.

Скошено та вирубано поросль від автобусної зупинки при в’їзді в селище Миколаївка в бік колишнього аеродрому (права сторона).

Скошено траву на Дмитрівському кладовищі та по вул. Карпішина,

Скошено поросль від автобусної зупинки при в’їзді в селище Миколаївка до адмінбудівлі селищної ради.

В Антонюківському старостинському окрузі в с. Антонюки проводяться роботи по прибиранню території біля адмінбудинку старостинського округу, сільського клубу, біля пам’ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни (впорядковано клумби та доріжки, скошено траву).

В с. Романівка проводяться роботи по прибиранню території біля сільського клубу, на території біля пам’ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни.

В с. Амбарів проводяться роботи по прибиранню території біля пам’ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни, скошено траву на території дитячого майданчика та біля нього.

В Ульяновському старостинському окрузі в с. Ульяновка скошено траву, випиляно та вирубано кущі біля вишки «Київстар» та біля приміщення колишнього дитячого садка.

В Новопетрівському старостинському окрузі у с. Новопетрівка пофарбовано забор біля сільського будинку культури скошено траву біля адмінбудівлі старостинського округу.

В с. Гвоздівка скошено траву біля автобусної зупинки, сільського клубу, дитячого майданчика.

В Олексіївському старостинському окрузі продовжуються роботи з випилювання та вирубки кущів і чагарників між селами Сухий Овраг та Олексіївка. Прибрано землю з дороги, яку нанесла вода після дощу між селами Морозова та Василівка. Продовжуються роботи з скошування трави та бур’янів в с. Олексіївка.

✅КП «Миколаївське» працює у штатному режимі. 25.06.2024р. розпочато ремонт (заміна) центрального водогону в с. Амбарів по вул. Шевченка, роботи продовжуються. 26.06.2024р. проведено ремонт водогону в с. Переселенці. 27.06.2024р. проведено ремонт водогону в Миколаївці по вул. Л. Українки.

Структурні підрозділи селищної ради

✅В апараті селищної ради продовжується робота, спрямована на вирішення важливих життєво необхідних питань громади та громадян, надання різнопланових послуг. Протягом звітного періоду зареєстровано: 137 - вхідних документів; 14 - заяв громадян; 142 - вихідних документів. Підготовлено та видано - 119 довідок різного характеру, у т.ч. – 40 довідок старостинськими округами.

27 червня відбулося пленарне засідання XXVII чергової сесії Миколаївської селищної ради VIII скликання. В його роботі взяли участь депутати селищної ради, старости старостинських округів, керівники та спеціалісти відділів селищної ради. Питання запропоновані для розгляду були детально розглянуті і обговорені та внесені на розгляд пленарного чергового засідання сесії постійними комісіями селищної ради. Зокрема, депутати прийняли низку рішень щодо зміни юридичних адрес комунальних установ та закладів Миколаївської селищної ради, затвердили Програму забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури, підвищення стійкості до кризових ситуацій Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області на 2024-2026 роки, внесли зміни до Програми соціальної підтримки населення Миколаївської селищної ради «Захист і турбота» на 2024 -2026 роки, Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення, забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку на 2024 рік, Програми «Призовник» в Миколаївській селищній раді на 2024 рік, рішення селищної ради від 21 грудня 2023 року №2767-VIII «Про бюджет Миколаївської селищної територіальної громади на 2024 рік» та ухвалили ряд рішень, що стосуються земельних питань. Після цього голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко оголосив про закриття пленарного засідання XXXVII чергової сесії Миколаївської селищної ради VIII скликання. 

02 липня у малій залі адмінбудівлі Миколаївської селищної ради родині нашого полеглого земляка - Героя Резніченка Сергія Вікторовича вручено орден «За мужність» III ступеня. Указом Президента України Володимира Зеленського від 20 грудня 2023 року №827 Карпова Олександра Володимировича нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Участь у заході взяли голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко, начальник першого відділу Березівського РТЦК та СП підполковник Юрій Коваль, т.в.о. начальника сектору реагування патрульної поліції ВПД № 1 Березівського РВП ГУНП в Одеській області капітан Олександр Чумаченко, секретар селищної ради Галина Козаченко, посадові особи селищної ради, керівники та представники установ, організацій.

03 липня Голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко взяв участь у робочій зустрічі в місті Березівка з питання переміщення КНП «Селидівська центральна міська лікарня» до Миколаївки. Цього ж дня у Миколаївці відбулася робоча зустріч голови Миколаївської селищної ради Віктора Купченка з заступником медичного директора Селидівської центральної міської лікарні Світланою Воронковою і виконавчим директором Донецького регіонального відділу Асоціації міст України Вікторією Придатко за участі керівника КНП «Миколаївська амбулаторія ЗПСМ» Андрія Демського. У ході зустрічі обговорені питання підтримки та забезпечення медиків-переселенців - працівників Селидівської лікарні житлом, щодо отримання допомоги в устаткуванні евакуйованого медичного обладнання.

Фінансовим відділом протягом звітного періоду проводився моніторинг надходження та виконання планових показників виконання доходів по Миколаївській селищній раді. Щоденно проводиться робота з боржниками та платниками податків, що зареєстровані на території Миколаївській селищної ради, а також платниками податків, що провадять свою діяльність в межах Миколаївської селищної ради. Постійно проводиться співпраця з податковою по врегулюванню питання сплати податків.

Відділом земельних відносин, екології та використання природних ресурсів Видавалися довідки про наявність земельних ділянок, які знаходяться у власності та користуванні фізичним та юридичним особам. Спеціалісти відділу здійснювали прийом громадян та юридичних осіб, надавали роз’яснення щодо відведення та оформлення земельних ділянок в оренду, припинення права користування земельними ділянками та вирішення інших питань передбачених Земельним кодексом та іншими законами України у сфері земельних відносин. Відділом готуються земельні ділянки, про які буде опубліковано оголошення про проведення торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди терміном на 7 років на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області. Продовжується робота та надаються роз’яснення щодо сплати земельного податку та орендної плати за землю юридичними та фізичними особами за 2023-2024 роки та опрацьовується інформація по боржниках зі сплати мінімального податкового зобов`язання. Надавалися роз’яснення користувачам та власникам земельних ділянок щодо плати мінімального податкового зобов’язання. Надавалася необхідна інформація для нарахування плати за землю при укладенні договорів оренди, а також для коригування орендної плати відповідно до змін нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Протягом двох тижнів укладено чотири договори оренди землі. Проводиться звірка та активізовано роботу з платниками земельного податку, вносяться зміни щодо площ земельних ділянок та щодо їх цільового призначення. Систематично проводиться робота по виявленню категорій населення, які мають пільги зі сплати податків.

Відділом соціального захисту населення селищної ради надано консультації 2 особам щодо отримання компенсаційних виплат у разі здійснення догляду на непрофесійній основі та щодо визначення недієздатною особою; надано консультації та роз’яснення згідно ПКМУ №560 від 16.05.2024 щодо умов складання Акту про встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду); сформовано та надано для оплати відомості щодо отримання компенсації по догляду на непрофесійній основі за червень 2024 року (16 осіб); проведено засідання комісії з визначення показників для визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує соцпослуг на непрофесійній основі та призначено 1 справу; прийнято, сформовано та внесено в соціальну програму «Прихисток» 4 заяви на отримання компенсації за безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб. Продовжується наповнення даними Реєстру посвідчень батьків з багатодітних сімей та дитини з БДС. Внесено до бази дані 48 сімей (153 дитини). Оформлено та видано з числа БДС, УБД проїзні квитки.

До служби у справах дітей селищної ради звернулося 2 жителів селищної ради з питань захисту прав та законних інтересів дітей. Заявникам надано роз’яснення в межах чинного законодавства. Проведено з батьками 3 профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків.

До ЦНАПУ звернулося 142 замовники для отримання адміністративних послуг, із них надано 122 адмінпослуги, в тому числі:

- послуги, пов'язані з державною реєстрацією нерухомого майна -24;

- послуги соціального характеру –31;

- послуги у сфері регулювання земельних відносин –20;

- послуги, пов'язані з державною реєстрацією бізнесу та громадських формувань – 9;

- послуги у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб -38.

Протягом звітного періоду здійснено актуалізацію даних 52 громадян України в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Охорона здоров'я

✅В галузі охорони здоров’я лікувальний заклад КНП «Миколаївська амбулаторія ЗПСМ» працює у штатному режимі.

Протягом двох тижнів до лікарні звернулося за наданням послуг 715 пацієнтів.

На амбулаторному лікуванні перебувало 553 пацієнта.

З 27 по 30 червня в Миколаївській територіальній громаді проведено амбулаторний прийом пацієнтів лікарями Селидівської центральної міської лікарні.

У ході прийому 47 жінок оглянуто лікарем-акушер-гінекологом, обстежено комплексно ( декілька органів) УЗД 29 пацієнтів. Проведені консультації лікарем- інфекціоністом 15 пацієнтів.

Соціальний захист

✅Центром надання соціальних послуг селищної ради за місцем проживання охоплено 45 осіб, надано 1800 послуг. У відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання проживає 24 особи, з них 9 внутрішньо переміщені особи, надано 1203 соціальні послуги. Соціальна робота з дітьми та молоддю. На обліку перебуває 33 сімей/осіб, в яких виховується 85 дітей;1 особа яка перебуває в конфлікті з законом. Фахівцями надавалися соціальні послуги сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах відповідно до державних стандартів, зокрема: соціальний супровід, консультування, соціальна профілактика, представництво інтересів. За звітний період надано 50 соціальних послуг. Під соціальним супроводом перебуває: перебуває: 3 прийомні сім’ї, в них виховується 8 дітей; сім’ї опікунів – 2, в них виховується дітей - 2.

Освіта

✅В період з 24.06.2024р. по 05.07.2024р. відділом освіти, культури, молоді та спорту

Миколаївської селищної ради була проведена наступна робота: В закладах загальної середньої, позашкільному та дошкільних підрозділах розпочалися літні канікули. В очному форматі працює Миколаївський ЗДО «Сонечко». Дошкільною освітою охоплено 107 вихованців. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради протягом червня - липня брала участь у ряді заходів: 25 червня дистанційно долучилася до засідання колегії Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації; 26 червня пройшла підвищення кваліфікації керівників органів управління освітою Одеської області за очною формою навчання. Захід був організований проєктом DECIDE у співпраці з Національним агентством України з питань державної служби та Вищою школою публічного управління з метою обговорення актуальних питань управління освітою в територіальних громадах в умовах воєнного стану та обміну досвідом щодо впровадження кращих управлінських практик у сфері освіти; 27 червня взяла участь у громадських обговореннях на тему «Реформа профільної середньої освіти: Одеська область», які були організовані Міністерством освіти і науки України у співпраці зі Швейцарсько-українським проєктом DECIDE; 03 липня взяла участь у селекторній нараді з керівниками органів управління освітою щодо підготовки освітніх закладів до нового навчального року під головуванням заступника голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації Антона Шалигайла. 26 червня 2024 року спеціалісти відділу брали участь у швейцарсько-українському проєкті DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», у вебінарі з теми «Реорганізація мережі закладів освіти». 02 липня – у вебінарі « Впровадження модернізованої версії АІКОМ, порядок роботи з даними та подачі звітності». Протягом звітного періоду зареєстровано 64 вхідних документів та 34 вихідних; забезпечено виконання контрольних документів та подання до Департаменту освіти і науки таблиці «DashBoard». 28 липня 2024 року відділом освіти, культури, молоді та спорту селищної ради від ПП «ОДЕСА-КНИГА» отримано 631 підручник для 5 і 7 класів ЗЗСО, з них 107 штук для 5 класу та 524 штук для 7 класу. Всі підручники розподілено по закладам освіти згідно попереднього замовлення. Станом на 01.07.2024 р. забезпечення підручниками учнів та вчителів складає: 5 клас - 100 %; 7 клас – 84 %. Продовжується робота щодо організації дозвілля молоді. Продовжує працювати спортивний клуб, де жителі селища Миколаївка та громади мають змогу позмагатись в іграх: більярд, настільний теніс, шахи, шашки, дартц, настільний футбол. 2 липня у Миколаївці відбувся турнір з міні-футболу присвячений пам`яті Миколи Павлія. Закладами культури громади проводиться традиційна дитяча розважальна програма «Незламне літо». Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської селищної ради функціонувала у звичному режимі. Фахівцями комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Миколаївської селищної ради проведено: 32 консультації з батьками та педагогічними працівниками; 41 корекційно-розвиткових занять. Видано 1 первинний висновок та 2 повторних висновки про комплексне обстеження дитини. Прийнято 5 заяв від батьків або осіб, що їх замінюють, на комплексну оцінку розвитку дитини.

Протипожежна та техногенна безпека

✅З 24.06.2024р. по 05.07.2024р. на території Миколаївської громади сталося 9 пожеж: 26.06.2024р. загоряння сухої трави за межами села Переселенці, матеріального збитку не завдано 29.06.2024р. загоряння сухої трави та побутових відходів окремими осередками на за межами селища, матеріального збитку не завдано; загоряння сухої трави в селищі Миколаївка, вул. Нахімова, 68, матеріального збитку не завдано. 01.07.2024р. загоряння сухої трави та чагарнику за межами селища Миколаївка матеріального збитку не завдано; загоряння сухої трави на відкритій території за межами села Амбарів, матеріального збитку не завдано. 04.07.2024р. загоряння сухої трави за межами с. Романівка, матеріального збитку не завдано. 05.07.2024р. загоряння сухої трави за межами с. Мар’янівка, матеріального збитку не завдано.

Дякую за сумлінну і відповідальну роботу усім, хто підтримує життєдіяльність громади: аграріям, медикам, освітянам, культпрацівникам, комунальному підприємству, підприємцям, волонтерам.

Голова Миколаївської селищної ради                                   Віктор КУПЧЕНКО« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь