Електронні інструменти фінансово-бухгалтерського обліку та звітності в Миколаївській територіальній громаді

Дата: 08.07.2024 16:49

Інформатизація - одна з визначальних тенденцій розвитку людської цивілізації, яка формує інклюзивне суспільство та кращі механізми управління, розширює доступ до фінансів, охорони здоров’я, освіти, банківської справи, підвищує якість надання публічних послуг.

Автоматизація бухгалтерського обліку дозволяє не тільки спростити і прискорити роботу у сфері фінансів, але і надати власнику або керівництву актуальну інформацію для своєчасного та ефективного управління.

Фінансовий відділ селищної ради в роботі використовує Інформаційно-програмний комплекс «Місцевий бюджет».

Фото без описуФото без опису

Відділ бухгалтерського обліку та господарського забезпечення Миколаївської селищної територіальної громади має ліцензійний доступ до програмного продукту «FIT-Бюджет» для фінансового аналізу та ведення бухгалтерського обліку для ведення бухгалтерського обліку в бюджетних установах.

«FIT-Бюджет» - це онлайн-сервіс, що надає можливість автоматизувати облік в бюджетній установі. Користування послугою не потребує встановлення будь-якого додаткового програмного забезпечення, придбання обладнання та залучення IT-фахівців.

Також у своїй роботі відділ бухгалтерського обліку та господарського забезпечення Миколаївської селищної територіальної громади використовує програмне забезпечення для подання звітності «M.E.Doc», Інформаційно-програмний комплекс «Місцевий бюджет», Кабінет респондента для подачі статистичних звітів ДССУ, Портал Електронних Послуг – ПФУ, Електронний кабінет платника податків, веб - портал https://zakupivli.pro/.