У застосунку «Повітряна тривога» з’явилися техніки самодопомоги від Всеукраїнської програми «Ти як?»

Дата: 11.06.2024 15:22

Відсьогодні, разом з push-повідомленням про відбій повітряної тривоги користувачам приходитиме питання «Ти як?». Натиснувши на повідомлення, користувач потрапляє в підрозділ «Аптечка психологічної самодопомоги» з порадами для дорослих, дітей та ветеранів.

У цьому підменю зібрані техніки допомоги собі та дітям, ігри та вправи для стабілізації емоційного стану, а також контакти спеціалістів.

Окрім цього є методичка з порадами про те, як підтримати людей з досвідом війни.

🫂 Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?» ініційована першою леді України Оленою Зеленською. Техніки самодопомоги в застосунок «Повітряна тривога» інтегровані за експертної підтримки Координаційного центру з психічного здоров'я Кабінету Міністрів України і включає в себе набір спеціальних вправ та порад, які допоможуть стабілізувати емоційний стан під час повітряної тривоги, вибухів чи інших стресових ситуацій.

➡️ Oновлення поступово ставатиме доступним всім користувачам застосунку на iOS та Android

Фото без описуФото без опису

Джерело:https://www.facebook.com/howareu.program/posts/pfbi

d02Jd2pCjPCLqEHjVyV9LydvEvoCz4yAYstJS2a92LD4dJNqrgMQpB7YGA1uCCaJ8Ezl