У Миколаївській селищній територіальній громаді проведено бесіду-тренінг «Ментальне здоров’я. Профілактика емоційного вигорання»

Дата: 15.05.2024 20:43

Протягом травня в Україні триватиме місяць обізнаності про ментальне здоров’я. Він координується у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованою Першою леді Оленою Зеленською.

Керівником відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради Анною Войченко та фахівцем із соціальної роботи відділення ЦНСП селищної ради Євгенією Толстовою проведено бесіду-тренінг з безробітними «Ментальне здоров’я. Профілактика емоційного вигорання».

Фахівці відділення ЦНСП селищної ради розповіли про симптоми та стадії емоційного вигорання та надали практичні рекомендації, як можна подолати синдром емоційного вигорання.

Учасники обговорили інструменти для розвитку психологічної стійкості, знайомилися й опановували ефективні практики, які сприятимуть контролю над емоціями і стресом та допоможуть дбати про свій внутрішній стан.

«Ментальне здоров’я – це той ресурс, який потрібен людині щоб жити й розвиватись навіть у найважчі часи. Програма «Ти як?» спрямована на надання всім українцям психологічної допомоги та ознайомлення з навичками самодопомоги. Довести, що звертатися по таку допомогу – не слабкість і не забаганка, це не соромно»,- зазначила керівник відділення соціальної роботи ЦНСП Миколаївської селищної ради Анна Войченко.