Партнерство в дії

Дата: 15.05.2024 20:31

Завдяки активній роботі Регіонального офісу міжнародного співробітництва Одеської області постійно розширюються горизонти партнерської допомоги та добросусідства.

В рамках угоди про співробітництво між Одеською ОДА та Лодзинським воєводством Республіка Польща від 2009 року було надано черговий пакет допомоги, для забезпечення першочергових потреб населення Одеської області у сфері охорони здоров’я.

Було отримано передове підйомне медичне обладнання, апарати УЗД та чисельні перев’язувальні набори, що, в свою чергу, забезпечать максимально якісне та оперативне надання кваліфікованої медичної допомоги у разі екстрених подій та допоможе врятувати якомога більшу кількість дитячих життів.

Зазначену допомогу передано до Одеської обласної дитячої клінічної лікарні для забезпечення потреб у наданні невідкладної допомоги дітям, які постраждали внаслідок надзвичайних ситуацій та атак країни-терориста.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Джерело:https://www.facebook.com/oda.odesa/posts/pfbi

d02GzfDEPuPr7oSPHGpgASE7nGn7LLxEo2B9ViJyM7Hmr4xZuZPXMbG2Raa2VcyBm28l