У Миколаївській територіальній громаді реалізується проект «єРобота»

Дата: 03.05.2024 15:25

Грантові програми «єРобота» - це дієва допомога від держави для відновлення, створення власної справи з нуля, реалізації амбітних проєктів, генерування нових робочих місць та здобуття потрібних на ринку праці спеціальностей.

Урядовий проект «єРобота» включає 6 грантових програм, зокрема,  українці можуть отримати:

• мікрогранти для створення власного бізнесу;
  • гранти для розвитку переробного підприємства;
  • державне фінансування закладки саду;
  • кошти для розвитку тепличного господарства;
  • грант на реалізацію стартапу, у тому числі в сфері ІТ;
  • кошти на навчання ІТ-спеціальностям.

У Миколаївській селищній територіальній реалізується програма «єРобота», зокрема з отримання мікрогрантів. Кожен з учасників може отримати грантову допомогу від 50 до 250 тис. грн на створення або розвиток власного бізнесу.

Отримати гранти можуть як підприємці-початківці, так і люди, що вже мають досвід у бізнесі. Подача заявки на грант здійснюється через Портал Дія.

«Загалом з початку запуску урядового проекту «єРобота» у Миколаївській громаді скористалися нагодою та отримали мікрогранти у розмірі 950 тис. грн на започаткування та розвиток власного бізнесу 5 жителів громади, які створили 7 нових робочих місць», - зазначила начальник Миколаївського відділу Березівської філії Одеського обласного центру зайнятості Наталія Борш.

Шановні жителі та підприємці Миколаївської громади! Отримати консультацію щодо грантових програм можна у Миколаївському відділі Березівської філії Одеського обласного центру зайнятості   за адресою: селище Миколаївка, вул. Незалежності,69, тел. 0632318592.