Одеська ОВА та EasyWay підписали меморандум про співпрацю

Дата: 26.04.2024 21:16

🗂Одеська ОВА та EasyWay підписали меморандум про співпрацю, щоб полегшити доступ до інформації про автобусні маршрути в області, роблячи громадський транспорт зручнішим і ефективнішим для всіх.

💻Під час онлайн-зустрічі заступник голови Одеської ОДА Сергій Кропива обговорив з оперативним директором найбільшого в Україні web-порталу EasyWay Єгором Чабанюком деталі впровадження інновацій.

📲Користувачі отримають зручний доступ до актуальної інформації щодо схем автобусних маршрутів Одеської області, їх розкладів руху, автомобільних перевізників.

👉Що це означає? Незалежно від вашого місця проживання, ви можете легко та швидко зорієнтуватися у громадському транспорті Одеської області.

💪Працюємо далі над доступною, ефективною та сучасною системою громадського транспорту для всіх жителів та гостей Одеської області.

Джерело:https://www.facebook.com/oda.odesa/posts/pfbi

d0utBhMCpkycnZXpCuHaJrRKJfwu3Vxh2me1K5yh81s2gkg3Fun1EjV9ViUM7dPh6Gl