У Миколаївській громаді вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи та ліквідаторів

Дата: 26.04.2024 11:05

Щороку 26 квітня Україна й увесь світ згадує Чорнобильську катастрофу, яка призвела до непоправних медичних, економічних, соціальних та гуманітарних наслідків.

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Сьогодні в Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу висловити вдячність та згадати земляків-ліквідаторів, загиблих внаслідок аварії на ЧАЕС у Миколаївці прийшли до пам`ятної стели учасникам ліквідації на Чорнобильській АЕС та учасникам ядерних випробувань голова селищної ради Віктор Купченко, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, керівники та представники установ, організацій.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять жертв Чорнобиля та ядерних випробувань та поклали квіти до пам’ятного знака.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч українців. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашої країни, назавжди залишаючи у пам’яті подвиг ліквідаторів.