XXXV позачергова сесія Миколаївської селищної ради

Дата: 25.04.2024 17:26

25 квітня відбулося пленарне засідання позачергової XXXV сесії Миколаївської селищної ради VIII скликання.

В його роботі взяли участь депутати селищної ради, старости старостинських округів, керівники структурних підрозділів селищної ради.

Фото без описуФото без опису

Питання, запропоновані для розгляду, були детально розглянуті, обговорені та внесені депутатами на розгляд пленарного засідання позачергової сесії селищної ради на спільному засіданні постійних комісій селищної ради, яке відбулося цього ж дня.

У ході засідання депутати затвердили Положення про призначення виплати одноразових премій обдарованим дітям селищної ради, внесли зміни до рішення сесії Миколаївської селищної ради від 23.06.2021 року №773-VІІІ «Про затвердження Програми розвитку освіти Миколаївської селищної ради на 2021-2025 роки», затвердили Програму підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на 2024-2026 роки, прийняли рішення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна.

Також депутати внесли зміни до рішення селищної ради від 21 грудня 2023 року №2767-VIII «Про бюджет Миколаївської селищної територіальної громади на 2024 рік» та прийняли низку рішень з земельних питань.

Після цього голова селищної ради Віктор Купченко оголосив про закриття XXXV позачергової сесії Миколаївської селищної ради.