Дитячий турнір з міні-футболу

Дата: 22.04.2024 19:09

20 квітня у Миколаївці відбувся турнір з міні-футболу присвячений пам`яті Анатолія Буряченка. У змаганнях взяли участь команди «Чичиклієць», «Метеор», «Атлант». На початку змагань юні футболісти хвилиною мовчання вшанували пам`ять одного з кращих свого часу півзахисників Миколаївського футболу, усіх військових і мирних громадян хто віддав своє життя через вторгнення російських окупантів в Україну.

Першими грали «Чичиклієць» та «Метеор». Рахунок гри 3:1. У «Чичиклійця» дублем відзначився Сергій Молчанов та голом Максим Ковтун. У «Метеора» гол забив Андрій Кодруль.

Друга гра між «Метеором» та «Атлантом» закінчилася внічию 1:1. Голи забили Андрій Кодруль та Євген Геля.

Завдяки дублю Сергія Молчанова «Чичиклієць» у третій грі переміг «Атлант» з рахунком 2:1. У суперників голом відзначився Артем Петровський.

За результатами змагань, перше місце посіла команда «Чичиклієць», друге – «Атлант», третє - «Метеор».

Фото без описуФото без описуФото без опису

Кращі гравці змагань: воротар – Денис Мардаренко, захисник – Андрій Кодруль, нападник – Максим Ковтун, кращий юний гравець – Віктор Мусієнко, кращий гравець Сергій Молчанов.