У межах реформи шкільного харчування, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, на Одещині відкрито вже третій кулінарний хаб!

Дата: 19.04.2024 20:25

Сьогодні Північний центр професійної освіти у смт Саврань радо приймав гостей. З робочим візитом до закладу завітав заступник голови Одеської ОВА Антон Шалигайло.

«Маємо ще один навчальний майданчик підвищення кваліфікації шкільних кухарів на півночі області. Одеська обласна державна адміністрація робить усе можливе, аби якомога більше працівників змогли підвищити свою кваліфікацію та готувати в школах смачні, а головне, корисні й поживні страви», - зазначив Антон Шалигайло, беручи участь у відкритті хабу.

Нікого не залишать байдужими створені у закладі умови для здобуття професійної освіти. Це один з найпотужніших профтехів на півночі регіону. Професії, яким тут навчають, важливі як зараз, так і в період післявоєнної відбудови.

Джерело:https://www.facebook.com/oda.odesa/posts/pfbi

d02NRw9AGSDfa7BoiRV3PEx48q6kjbf1dFZWQxS6Sj34V6k9gJLy3WVsjZNCZX4Y8L2l