На Одещині, за підтримки Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), відбувся старт проєкту «Розвиток та зміцнення патронату над дитиною в Україні»

Дата: 16.04.2024 20:13

На Одещині, за підтримки Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), відбувся старт проєкту "Розвиток та зміцнення патронату над дитиною в Україні", який впроваджується спільно з МБО партнерство "Кожній дитині".

Завдяки спільному аналізу статистичних показників було відібрано 9 територіальних громад Одеської області які прийматимуть участь у довгостроковому проєкті із розвитку патронату.

Патронат – це послуга тимчасового догляду і виховання дитини. Вона надається, поки батьки долають складні життєві обставини. Патронатні вихователі дають прихисток дитині, яка з різних причин не може мешкати зі своєю родиною.

Реалізація Проєкту надасть:

✅️ підтримку громадам для пошуку та відбору кандидатів та кандидаток у патронатні вихователі;

✅️ інформаційну, консультаційну та психологічну підтримку батькам та їхнім дітям;

✅️ побутову техніку, канцтовари, гігієнічні набори багатодітним сім’ям; родинам, які виховують дитину з інвалідністю; опікунським; прийомним; патронатним сім’ям; дитячим будинкам сімейного типу;

✅️ підвищить професійну компетентність спеціалістів та спеціалісток служб у справах дітей та міждисциплінарних команд, фахівців та фахівчинь із соціальної роботи, психологів та психологинь;

✅️ підтримає проведення заходів з підвищення батьківської компетентності та поінформованості щодо патронату та сімейних форм виховання.

Джерело:https://www.facebook.com/oda.odesa/posts/pfbi

d0YAYqzLkoQdJS8LRy9vZ3otx6mp4YMZCfk5dx8f7oXXN1Qb2Wb7x2k9E6fuG4WmaXl