Проведено розширену нараду з головами територіальних громад Березівського району

Дата: 11.04.2024 13:55

Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій ЛАБУШ провів розширену нараду з головами територіальних громад Березівського району. В нараді взяв участь голова районнної ради Віталій Мосійчук.

В ході наради детально опрацьовано наступні питання:

1.Про стан утворення та функціонування місцевої та добровольчої пожежної охорони на території Березівського району Одеської області.

2.Забезпечення протипожежних заходів лісовими господарствами на території району та взаємодія з ТГ та відповідними службами району.

3.Про створення або реконструкцію систем оповіщення на території Березівського району.

4. Про виконання протокольних рішень комісії ТЕБ та НС Березівської районної державної ( військової) адміністрації від 07 лютого 2024 року № 2.

5. Про створення дільниць оповіщення на території ТГ Березівського району та хід виконання мобілізаційних заходів.

6.Про організацію та проведення ІІІ районного етапу змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

7. Про організацію проведення районного етапу змагань серед голів ТГ, їх заступників та депутатів на території Березівського району.

8.Про стан виконавської дисципліни в ТГ району під час виконання окремих завдань та доручень голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації та голови Березівської районної державної (військової) адміністрації.

9.Ефективна та економічна обґрунтованість використання коштів місцевих бюджетів ТГ Березівського району.

10. Офіційний ресурс Міндовкілля «Екозагроза».

Опрацьовано ряд інших нагальних питань життєдіяльності Березівського району.

За результатами наради наради узгоджено низку протокольних доручень відповідальним посадовим особам. Питання залишаються на контролі в Березівській РВА.

Джерело:https://www.facebook.com/rdaberezivska/posts/pfbi

d02nkNujNSXAQRzKEjgUkvuH25c3VW1K2FkR15x1ghb1YyKThUSPAEGNCbY4zGptg2yl