Дата: 08.04.2024 17:08

Надання додаткових засобів протиповітряної оборони, поточна безпекова ситуація в Одеській області, робота морського коридору та подальша підтримка України з боку США - такі основні питання обговорили на зустрічі з делегацією зі Сполучених Штатів Америки у складі членів Конгресу США та експертів аналітичного центру стратегічних та міжнародних досліджень (CSIS).

Конгресмен Палати представників Конгресу США Том Суоцці відзначив стратегічне значення Одеської області для України та світової продовольчої безпеки.

Сенаторка Конгресу США Джоні ЕРНСТ зазначила, що виступає лобістом України в Конгресі США та запевнила, що допомога продовжуватиметься.

Дякуємо нашим американським друзям за неоціненну допомогу і підтримку. Тільки спільними зусиллями нам вдасться перемогти російський терор.

🇺🇦🤝🏻🇺🇸

Джерело:https://www.facebook.com/oda.odesa/posts/pfbi