В Одесі відбувся четвертий буткемп UPSHIFT!

Дата: 08.04.2024 16:46

UPSHIFT — молодіжна програма, яка реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у понад 40 країнах. На 4-денному буткемпі молодіжні команди разом з досвідченими менторами досліджували обрану соціально важливу проблему за методологією Human Centered Design (людиноорієнтований дизайн), щоб знайти для неї дієве рішення.

🤩 Цей набір об'єднав 10 молодіжних команд з с. Прилиманське, с. Шабо, м. Чорноморськ, м. Балта, м. Татарбунари (2), м. Подільськ, м. Одеса, м. Кілія та с. Олександрівка. Проєкти команд допоможуть громадам розв'язати певну проблему, збільшити кількість активної молоді.

🔍Команди працювали над пошуком рішення для проблем, що стосуються прав дитини, ментального здоров'я молоді та психологічного розвантаження, булінгу, налагодження комунікації між поколіннями, екології, профорієнтації, української культури.

🤝В результаті всі команди успішно захистили свої проєкти, отримали рекомендації від експертної комісії та були нагороджені сертифікатами. Зараз команди оформлюють бюджетні заявки та готуються до етапу реалізації проєктів.

⚡️ГО "Потрібні тут" продовжує реєстрацію на набір UPSHIFT у Південному регіоні (для Одеської, Миколаївської та Херсонської областей). В результаті буде відібрано для участі 20 молодіжних команд!

Деталі участі та реєстрація за посиланням: https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/supwJF9W

📍Дедлайн подачі анкет — 29 квітня

***

Програма UPSHIFT в Одеській області реалізується ГО "Потрібні тут" за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Джерело:https://www.facebook.com/oda.odesa/posts/pfbi

d0Ut5kbJTk6aqsGxuGkQ3BG9rYrCGD248wFV4uRJnTrXGfPQNai2PUi6twBniAtS6Pl