Дитячий турнір з міні-футболу

Дата: 13.03.2024 19:08

9 березня у Миколаївці відбувся дитячий турнір з міні-футболу присвячений пам`яті Анатолія Гордійчука.

У змаганнях взяли участь команди «Атлант», «Рух», «Чичиклієць».

На початку змагань юні футболісти хвилиною мовчання вшанували пам`ять одного з кращих свого часу півзахисників Миколаївського футболу, усіх військових і мирних громадян хто віддав своє життя через вторгнення російських окупантів в Україну.

У першій грі завдяки голу Олександра Кочмара «Чичиклієць» переміг «Атлант» з рахунком 1:0.

Друга гра між «Рухом» та «Атлантом» завершилася з рахунком 4:1. У «Руха» по два голи забили Андрій Кодруль та Євген Геля. У «Атланта» гол забив Владислав Герасименко.

У третій грі між «Рухом» та «Чичиклійцем» рахунок 2:4. У «Чичиклійця» дублем відзначилися Максим Мардаренко та Олександр Кочмар. У «Руха» два голи забив Євген Геля.

За результатами змагань, перше місце посіла команда «Чичиклієць», друге – «Рух», третє - «Атлант».

Кращі гравці змагань: воротар – Володимир Перевізник, захисник – Андрій Кодруль, нападник – Євген Геля, кращий юний гравець – Олександр Кочмар, кращий гравець Максим Мардаренко.