Дата: 07.03.2024 16:13

Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш та голови Великобуялицької, Старомаяківської і Чогодарівської територіальних громад взяли участь у черговому засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність», що пройшла під головуванням заступника начальника Одеської ОВА Сергія Кропиви.

В порядку денному засідання обговорення проведення деяких публічних закупівель територіальними громадами. Лейтмотив засідання - максимальна допомога ЗСУ!

Довідково: Робочу групу «Прозорість і підзвітність» в Одеській області утворено Розпорядженням голови (начальника) обласної державної (військової) адміністрації від 12.10.2023 No 834/А-2023. Основна мета – контроль за видатками усіх бюджетів регіону.

Джерело:https://www.facebook.com/rdaberezivska/posts/pfbi

d0sHStMgDNDFiFXaduyjBoj8ZCHvBTUfAHX8EaACAksBHFLVzAve6poepGptGtZnBvl