Загальнонаціональна хвилина мовчання

Дата: 20.11.2023 11:01

Сьогодні голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко та посадові особи селищної ради, начальник відділу освіти, культури молоді та спорту селищної ради Тетяна Шаманська і працівники відділу, директор центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради Наталя Тисяк і працівники центру надання соціальних послуг, генеральний директор КНП «Миколаївська лікарня» Валентина Вовченко, лікарі та адміністративний персонал закладу вчергове приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання, щоб вшанувати пам'ять усіх українців які загинули у війні з російським окупантом.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими співвітчизниками, унаслідок збройної агресії російської федерації проти України було встановлено Указом Президента України Володимира Зеленського від 16 березня 2022 року №143/2022.

Пам’ятаємо!

Слава Україні! Героям Слава!